Angora Networks

Türkiye’nin önde gelen İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®,
yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak BT’yi bir inovasyon merkezine
dönüştürür. Angora Networks, uzun vadeli ve stratejik yaklaşımıyla tercih
edilen üretici olmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli hizmetlerle destek-
lenen ürünleri ile Angora Networks, kritik kurumsal iletişim ağları için gü-
venilir bir iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
https://www.disti.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/33-1.png

VERGE

VERGE, Angora Networksün yeni kenar anahtar ailesidir.

VERGE Ethernet Anahtar Ailesi, kurumsal ağınızın altyapısı için güvenilir, yüksek kapasiteli ve farklı erişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, yeni nesil yönetilebilir çözümler sunar.

IRIS SFP

Angora Networks’te, en üst düzey üretim tesisleri ile çalışarak, kendi dönüştürücülerimizi, mümkün olan en yüksek kalitede üretiyoruz. Optik ve bakır modüllerimiz bir arada tüm Verge modellerinde, bant genişliği ihtiyacınıza göre kullanılabilinir.

1G bakırdan, 100G QSFP28 modüllere kadar geniş bir aralıkta, cihazınızla uyumlu dönüştürücüler, ağınız için hazır.

THiNCE

Güvenli ince istemci

THiNCE sanal masaüstü altyapılarında istemci olarak kullanılan faklı karakterlerdeki bilgisayarların yarattığı birçok soruna karşı çözümler üretmek üzere tasarlanmıştır.

SUBMARINE

Denizaltı (Submarine), teçhizatınızı internete bağlama şeklinizi değiştirmez, ancak arkasındaki tüm karmaşıklığı gizleyerek çevrimiçi olmanız için size kolay, güvenli ve özel bir seçenek sunar. VPN’i görünmez hale getirir ve Wi-Fi Ağı Üzerinden VPN Sağlar.

ANGORA NMS

ANMS, Angora Networks ürün ailesinin kurulum, operasyon ve devre dışı bırakma döngüsünde, her aşamanın sorunsuz yürümesi için gereken görevleri üstlenir. Böylelikle ağınız ile ilgili kritik süreçlerin en hızlı ve doğru şekilde tamamlanmasını sağlar. Tek bir ortak ara yüz kullanarak, tüm cihazlarınız ile ilgili işlemleri ve takibi yapabilirsiniz.

KAASHİF

Kablosuz ve mobil cihazlardan gelen trafik, Cisco’nun VNI 2016 Tahmini tarafından tahmin edildiği gibi, 2020 yılına kadar toplam IP trafiğinin üçte ikisini oluşturacak. Kesintisiz, güvenilir Wi-Fi için artan talebi karşılamak için hazır mısınız?
Kaashif, Wi-Fi’nizin davranışsal olarak izlenmesini kullanıcı deneyimi perspektifinden sağlar ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir.