https://www.disti.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/business-1.png
DDI™ (Deep DDoS Inspection) Teknolojisi

Harpp DDOS Mitigator

Persistent Threat (APT) seviyesindeki dinamik ve karmaşık DDoS saldırılarına karşı akıllı bir kalkan olarak tasarlanmıştır. DDI™ teknolojisi ağ trafiğinizdeki anormallikleri, 34+ data sensörü, geçmişe dayalı veri toplamları ve ortalamaları ile sezgisel algoritmalar tarafından desteklenen benzersiz anomali motoruyla algılar, gerçek-zamanlı ve otomatik olarak kirli trafiği hattınıza zarar vermeden önce temizler. Harpp DDoS Mitigator ilk aşamada ağınızı siber ataklara karşı koruyarak online kalmanızı sağlar ve düşük maliyetle iş sürekliliğinizi güvence altına alır.

Savunma

Harpp DDoS Mitigator cihazları, iş sürekliliğinizi ve online varlığınızı tehdit eden DDoS ataklarına karşı ağınızın ve işinizin güvende olmasını sağlar. Cihazın teknoloji harikası DDoS Atak Koruma Fonksiyonları, normalizasyon, engelleme ve protokol-özel güvenlik yöntemleriyle DNS ve Web altyapınıza yüksek seviye koruma sağlar. Buna ek olarak öncelikli koruma fonksiyonları da gece ve gündüz her zaman proaktif olarak çalışır. Dünyanın dört bir yanındaki Harpp DDoS Mitigator cihazları anlık erişilebilir, gerçek-zamanlı geniş bir güvenlik istihbarat ağı yaratır.

Yönetim ve Raporlama

Harpp DDoS Mitigator cihazlarının fark yaratan özelliklerinden en önemlisi yönetilebilir ve istenen detayda ayarlanabilir yapısıdır. Akıllıca tasarlanmış karmaşık bir DDoS saldırısında, dinamik saldırı karakteristiğini grafiklerle gözünüzün önüne getirecek bir kontrol paneli hayati önem taşır. Benzersiz AVS™(Attack Visualization System) sayesinde saldırı anında en kritik bilgileri grafiksel olarak gözünüzün önünde bulacak ve en doğru adımları hızlıca hayata geçirebileceksiniz.