Harpp DDOS Mitigator

Persistent Threat (APT) seviyesindeki dinamik ve karmaşık DDoS saldırılarına karşı akıllı bir kalkan olarak tasarlanmıştır. DDI™ teknolojisi ağ trafiğinizdeki anormallikleri, 34+ data sensörü, geçmişe dayalı veri toplamları ve ortalamaları ile sezgisel algoritmalar tarafından desteklenen benzersiz anomali motoruyla algılar, gerçek-zamanlı ve otomatik olarak kirli trafiği hattınıza zarar vermeden önce temizler. Harpp DDoS Mitigator ilk aşamada ağınızı siber ataklara karşı koruyarak online kalmanızı sağlar ve düşük maliyetle iş sürekliliğinizi güvence altına alır.

Labris UTM Serisi

Labris UTM Serisi yeni nesil ağ güvenliği cihazları, günden güne gelişen ve karmaşıklaşan internet bazlı tehditlere karşı size bütünleşik bir güvenlik sağlarken, aynı zamanda 5651 sayılı kanundaki yasal yükümlülüklerinizi de karşılar.

Labris LOG

Kanuni Loglama Ürünü. 5651 gibi yasal yükümlülükleriniz ve trafik dinleme ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm. Labris LOG kanuni yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlayacak altyapıyı üst düzey teknoloji ve güvenlik bilgi birikimiyle sunarak, loglamayı güvenliğinizin önemli bir yapıtaşı olarak ele alıyor. Entegre ve kolay yönetilebilir yetkilendirme (HotSpot) çözümü Labris WAUTH+ ile önemli güvenlik açıkları oluşturabilecek ve siber suç unsuru taşıyabilecek gezici veya misafir kullanıcıları yetkilendiriyor. Labris LOG kullanıcı SMS yetkilendirmesi (SMS Depo ve Mobil Ödeme) ve elle kullanıcı kaydı seçeneklerinin yanında, Active Directory, LDAP, Otel Programları vs. gibi mevcut veritabanlarınızı da tek tıkla kullanma şansı sunuyor.

Labris WAUTH+

Labris WAUTH+ Kullanıcı Yetkilendirme. Labris WAUTH+, her kurumun misafir kullanıcı türü ve misafir yetkilendirme senaryosuna göre esnek çözümler sunabiliyor.

Misafir kimi zaman otele, restorana gelen bir müşteri, kimi zaman yurtta kalan bir öğrenci kimi zaman binlerce fuar,kongre ziyaretçisi, kimi zaman da hastaneye ziyarete gelen hasta yakını olabilir. Bu misafirlerin internet ağınızdan beklentileri, ağda kalış süreleri, topolojinize bağlı olarak ağa dahil olmak için nasıl yetkilendirilecekleri tamamen farklılık gösterebilir.

Türkçe ve İngilizce arayüz desteğine sahip web tabanlı yönetimi ile Labris WAUTH+ bilgi seviyesi fark etmeksizin her personelin yönetebileceği kolaylıktadır. Arayüz üzerinden, online ve tüm misafir kullanıcıların izlenebildiği ekranlar sunar.

LABRİS NETWORKS

Labris Networks, internet ağ güvenliği alanında, kuruluşundan bu yana Ar-Ge odaklı üretimi birincil koşul olarak belirlemiş bir Türk teknoloji şirketidir. DDoS Zayıflatma, Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NG Firewall), Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM), Merkezi Güvenlik Yönetimi, Ağ Dinleme/Loglama ürünleri ve SOC/CERT servislerinde uzmanlaşmıştır. Halen, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Uzak Asya’da, 20 ülkede 5.000 den fazla orta ve üst seviye referansta geliştirdiğimiz ürün ve servisler kullanılmaktadır. Labris Networks, Deloitte Fast50 Programı’nda 4. kez Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına girerek hızını hem ülke içinde hem de bölgemizde bir kez de Deloitte’a tescilletmiştir.

Labris, Common Criteria (Ortak Kriterler) EAL4+ güvenlik sertifikasına sahip dünyanın 12 Ağ Geçidi markasından biridir ve aynı zamanda tek Türk Ağ Geçidi Markasıdır. Ortak Kriterler (ISO/IEC 15408), 26 ülke tarafından kabul edilen dünyanın en kapsamlı güvenlik sertifikasyon sürecidir. EAL4+, ticari bir ağ geçidi ürünü tarafından alınabilecek en üst güvenlik seviyesidir.

Akıllı ekonomi kavramının doğuşu, küresel rekabet ve hızlı teknolojik gelişmeler, inovasyonu rekabet için vazgeçilmez kılmıştır. Labris, değişen pazar eğilimlerine hızlı adapte olmak için, ürettiği bütün süreçler, sistemler ve ürünlerde inovatif yaklaşımlar sunmaktadır. İnovasyon yaklaşımımız, “Hız”, “Destek”, “Akıl” ve “Güvenlik” bileşenlerinden oluşan rekabet yeteneklerimizde vücut bulmaktadır. Bu yaklaşımı ile Labris Networks, Avrupa Birliği IMP3ROVE programında Türkiye İnovasyon Şampiyonu olarak ödülünü Sayın Cumhurbaşkanımızdan almış (2014), global elemelerde ise finalist olarak onurlandırılmıştır (2015).